Projekty przedszkolne

  1. Projekt edukacyjny ,,Legendy Krakowa " został stworzony by dzieci zapoznały się z tradycjami i legendami naszego miasta.
  2. Projekt edukacyjny,, Oto Hałaba., zna go Polska cała" powstał z dwóch ważnych powodów. Rozbudzenie ciekawości przyrodniczej i zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą.Projekt przybliża przedszkolakom postać Lucyny Krzemienieckiej.Niech Kasnal stanie się przyjacielem dzieci
  3. Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Z darami natury świat nie jest ponury!". Celem głównym ekologiczno- plastycznego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste. Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym
  4. Europejski Tydzień Kodowania 9-24Pazdziernik 2021r.
    Akcja promuje kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracy przy programowaniu, a także innych działaniach związanych z technologią.Celem Tygodnia Kodowania jest rozwianie mitów związanych z programowaniem i gromadzenie zmotywowanych entuzjastów i entuzjastek wokół różnorodnych wydarzeń związanych z kodowaniem, by umożliwić im wspólną naukę.
  5.  "Zdrowo i sportowo" - celem projektu jest kształtowanie postawy sportowej wśród dzieci. Dzieci poznają różne formy zabaw ruchowych i różne dyscypliny sportu. Uczą się zdrowej konkurencji, współpracy i dyscypliny.
    Projekt teatralny "Zajęcia z Panem Brzechwą". Podczas zajęć dzieci dowiadują się, jak powstaje sztuka teatralna, wzbogacają swój słownik o takie pojęcia jak: reżyser, scena, widownia, dekoracja itd. Nabywają umiejętności czystej, poprawnej wymowy. Mogą wyrażać się w różnych formach ekspresji, przełamują nieśmiałość.

Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / “Bilingual Future”

projekt bilingual

Więcej informacji:

www.dwujezycznedzieci.pl

www.bilingualfuture.com/pl/

www.youtube.com/DwujezyczneDzieci

Infolinia: (+48) 22 290 44 33

cert bilingual

 

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

Projekt - Dary Natury

dary natury

Projekt wakacyjny 2021

Projekt wakacyjny Newtonek pdf

Newtonek.pl