Językowe Przedszkole Kraków

Językowe przedszkole „Newtonek, usytuowane w mieście Kraków, jest jednym z nielicznych, które kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Wiemy, że oddanie Państwa pociechy do nowego miejsca, które jest dla niej zupełnie obce, rodzi wiele obaw. Gwarantujemy natomiast, że „Newtonek” jest najlepszym wyborem – gwarantujemy, że Wasze dzieci poczują się u nas, jak w domu.
Jeśli chcecie oddać dziecko do przedszkola, które zapewni mu:
indywidualny tok nauczania,
wykwalifikowaną kadrę pracowniczą,
pomoc w rozwiązywaniu problemów, jak i rozwijaniu posiadanych umiejętności
trafiliście idealnie. Specjaliści, których zatrudniamy sprawią, że Wasza pociecha będzie czuła się spokojna, szczęśliwa i, że jej rozwój będzie przebiegał zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami.
Naszym zdaniem dzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu – to wtedy kształtują się charakter i umiejętności człowieka. Kładziemy spory nacisk na rozwijanie umiejętności każdego dziecka z osobna oraz na kompensacji ewentualnych braków.
Oferta zajęć, jakie proponujemy jest bardzo bogata. Jednymi z nich jest nauka języków obcych – stosowana oczywiście w formie zabawy. Nie kładziemy nacisku na słowo „nauczanie”, dlatego przyswajanie wiedzy przez dzieci odbywa się w sposób płynny i naturalny – dzieci nie zniechęcają się, a dodatkowym plusem jest wiedza, którą powoli przyswajają.
Pedagodzy, którzy dla nas pracują mają świetny kontakt z wychowankami, a co za tym idzie, każdego traktują w sposób równy. Starają się uczyć dzieci, jak samodzielnie rozwiązywać problemy czy też, w jaki sposób rozpoznawać, wyrażać i akceptować własne uczucia i emocje. Wszelkie te działania mają nauczyć dzieci, w sposób przyjazny, społecznie akceptowanych norm i zasad.
Kadra naszej placówki to wykwalifikowani pedagodzy z ukończonymi studiami wyższymi, kursami doszkalającymi i kwalifikacyjnymi oraz przygotowaniem zawodowym dającym im prawo do pracy z małymi dziećmi.
Językowe przedszkole „Newtonek” zatrudnia także osoby, które czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci. Do ich kompetencji należą:
kompensowanie ewentualnych rozwojowych braków dzieci,
wspieranie rozwoju,
sprawowanie pieczy nad rozwijaniem lub poprawianiem sfer, w których widać braki.
Przyjmujemy także dzieci, które posiadają orzeczenie o kształceniu specjalnym, dla których mamy opracowany indywidualny tok nauczania, najróżniejsze formy terapii, specjalne zajęcia usprawniające różne sfery.
Jeśli szukacie Państwo językowego przedszkola w Krakowie – serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasza kadra postara się przekonać Państwa, że nasza placówka jest najlepszym wyborem dla Państwa maluchów.
Przedszkole językowe „Newtonek” jest przyjazne dzieciom i ich rodzicom ze względu na to, że praca z dziećmi jest naszą pasją – staramy się wykonywać nasz zawód najlepiej, jak potrafimy. Wierzymy, że nauka połączona z zabawą oraz wszelkie inne czynności, które stosujemy, są najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, które pragną odkrywać świat od podstaw.