Żłobek Newtonek w Krakowie

Jak nikt inny wiemy, że rozstanie się, nawet na kilka godzin, z własną pociechą jest dla rodziców niezmiernie trudnym wyzwaniem. Z tego powodu chcemy Państwu zaoferować opiekę na najwyższym poziomie, tak byście byli pewni, że placówka, którą wybraliście dla Waszego malucha jest odpowiednią oraz, że Wasze dzieci trafiły w dobre ręce.

Żłobek Newtonek - indywidualne podejście do każdego dziecka

Żłobek „Newtonek” znajduje się w mieście Kraków i jest jedną z nielicznych placówek, która kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Chcemy, by Wasze dzieci poczuły się u nas, jak w domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszym żłobku był zawsze rozwijający i ciekawy oraz by Wasze maluchy czuły się u nas bezpieczne i szczęśliwe.

Kadra posiadająca niezbędne kwalifikacje

W naszym żłobku w Krakowie pracuje kompetentna kadra pedagogiczna, która posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje wymagane do pracy z tak małymi dziećmi zgodne z rozporządzeniem MEN.

Wszystkie osoby z naszego zespołu mają wykształcenie wyższe powiązane z jednym z kierunków:

  • pedagogika,
  • psychologia,
  • wychowanie przedszkolne,
  • edukacja przedszkolna,
  • pedagogika wczesnoszkolna,
  • nauczanie początkowe,
  • edukacja wczesnoszkolna.

Dodatkowo wszystkie osoby z kadry mają ukończony kurs kwalifikacyjny, który daje prawo do wykonywania zawodu, liczne szkolenia oraz przygotowanie zawodowe w kierunku prowadzonych przez nich zajęć.

Żłobek Newtonek - logo butelki


Nasze opiekunki wspierane są przez pielęgniarkę, której zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci oraz prowadzenie działań, które są związane z profilaktyką zdrowia.

W naszym zespole znajdują się również osoby z wykształceniem logopedycznym oraz psychologicznym, które:

 • czuwają nad prawidłowym rozwojem dzieci,
 • zajmują się usuwaniem ewentualnych deficytów,
 • sprawują pieczę nad rozwijaniem i poprawianiem sfer, w których zauważyły nieprawidłowości.

Wszelkie działania, które podejmujemy zawsze konsultowane są z rodzicami, dlatego możecie być Państwo pewni, że Wasze szkraby będą pod jak najlepszą opieką.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (z orzeczeniem), którym zapewniamy:

 • indywidualną opiekę pedagogiczną, 
 • specjalną naukę i zajęcia ze specjalistami (psycholog, logopeda), 
 • najróżniejsze formy terapii.

W żłobku „Newtonek” zawsze kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka tak, aby rozwijać w nim najlepsze sfery oraz kształtować te, które dopiero co się rozwijają.

Jeśli mieszkacie Państwo w mieście Kraków lub jesteście z jego okolic i potrzebujecie oddać swojego malucha do żłobka – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Rekrutacja trwa przez cały rok, a przed zapisem swojej pociechy możecie Państwo zgłosić się do naszej placówki osobiście, by obejrzeć miejsce, w którym Wasze dziecko będzie spędzało czas.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania tak, by rozwiać wszystkie wątpliwości związane z wybraniem najlepszego miejsca pobytu Waszych dzieci.
Wierzymy, że działania, które podejmujemy, są najlepsze dla maluchów oraz, że gry i zabawy połączone z nauką dają najlepsze efekty nauczania.

Prowadzimy także prywatne przedszkole - zapraszamy do Krakowa.

Zapisz